Ofis Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların detayı net olarak saptanır.

Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp planlamasını buna göre yapacaktır. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır. Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine dair size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde fiyat teklifi sunulur. Kabul olunması halinde, Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.

Tüm Dosya ve Klasörler Paketlenir

Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.

Bilgisayar ve Elektronik Eşyalar Ayrı Ayrı Paketlenir

Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

Yerleştirme (Bu işlem için birkaç uzman elemanımız yerleştirmenin her aşamasında yanınızda hazır bulunmaktadır) Ofis büro eşya taşımacılığı hizmetlerinde detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir