Evden eve nakliyat işi tecrübe ve ciddiyet isteyen bir işdir.ilk öncelikle bölgelere ayrılan ekspertiz evinizin bulunduğu yere gelip eşya yoğunluğunu inceledikten sonra kesin değişmeyen bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan ekspertiz ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak nakliyat olayı kağıt üzerine dökülür.

Ekspertizin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşya yoğunluğuna göre araçları temin etmek, sigorta değerini belirlemek, nakliyatda kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan personel sayısını belirlemektir.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, İstanbul’da evden eve nakliyat ve depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte. İstanbul evden eve nakliyat işinin sayılı profesyonel taşımacılarından olan firmamız İstanbul ev taşıma fiyatları hususunda da gereken duyarlılığı göstermektedir.

Eğitimli, uzman bir kadro ve donanımlı araç filomuz ile telefonlarınızı beklemekteyiz. Herşeyin bir tek alo kadar kolay olacağını, İstanbul taşımacılığı ne denli kolaylaştırdığımızı sadece bir telefon ile yaşayacaksınız.

Türkiye’nin tüm ilerine sigortalı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti için yıllardan beri şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası nakliye hizmeti için belirlenen tarihlerde tüm eşyalarınızı en güzel şekilde paketleyip araçlara yerleştiriyor ve söz verdiğimiz tarihte sizi yeni evinize yerleştiriyoruz